DuoLife Keratin Hair Complex 750ml

DuoLife Keratin Hair Complex 750 ml 

Je doplněk stravy v kapalné formě na bázi keratinu a přírodních složek rostlinného původu. Pro zdravé a krásné vlasy v jednom.

Výživové údaje na 100 ml: Energie: 39 kcal/166kJ Bílkoviny: 0,6g Sacharidy: 8,2g Tuky: <0,1 g
Způsob použití: 25 až 50 ml jednou denně před jídlem. Před použitím vždy protřepat. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nesmí být užíván jako substitut (náhražka) pestré stravy. Vyvážený způsob stravování a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
Složení:                  pyré z plodů kvajávy, šťáva z plodů malin, kombinace výtažku z černé rýže a květů opuncie mexické standardizovaná na obsah antokyanů (250 mg/50 ml), výtažek z plodů angreštu indického standardizovaný na obsah vitamínu C, výtažek z organických hrachových výhonků (100 mg/50 ml), solubilizovaný keratin (100 mg/50 ml), výtažek z listů kopřivy dvoudomé (70 mg/50 ml), výtažek z hroznových jader standardizovaný na obsah polyfenolů (50 mg/50 ml), výtažek z byliny přesličky rolní (50 mg/50 ml).
Upozornění: přecitlivělost na kteroukoliv složku výrobku. Výrobek by neměly užívat těhotné a kojící ženy.

 

Skladování: Uchovávejte při pokojové teplotě mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. S ohledem na skutečnost, že doplněk stravy DuoLife je přírodním produktem, se mohou chuť a konzistence jeho jednotlivých šarží lišit v závislosti na ročním období a surovinách, které byly použity k výrobě. Případný sediment je tvořen přírodními složkami a je procesem typickým pro výrobky tohoto typu. Pro rozptýlení sedimentu před použitím protřepejte.

750 ml
1 195 Kč

© 2017 Květiny od Ester | Rozvoz květin. Powered by LaFlora.com.